Domowe biuro ukryte w szafce

zegar biurowy wiszący

Podejście nietypowe do procesu aranżacji przestrzeni domów czy mieszkań uwzględniające potrzeby zawodowe jego mieszkańców jest sporym wyzwaniem dla współczesnych architektów, aby odpowiednio zastosować nowatorskie meble biurowe. Aby z jednej strony stworzyć dobrą przestrzeń do wypoczynku i zapomnienia o pracy a jednocześnie dać dostęp do mebli biurowych. Kraków jako miasto z młodymi i ambitnymi mieszkańcami często wymaga podnoszenia swoich kwalifikacji, jest to część pracy wielu mieszkańców. Aby móc w domu poświęcić odrobinę czasu na pracę, a jednocześnie nie eksponować biurka pracowniczego projektanci wnętrz sięgają po różnie triki aranżacyjne i stawiają na nowoczesne meble biurowe.

Jednym z takich rozwiązań może być biurko schowane w podwieszanej szafie. Kolorystyka tego mebla biurowego dostosowana zostanie do wystroju salonu w którym przygotowano miejsce do pracy. Biurko schowane zostało w eleganckiej szafce z zamykanym frontem.

Projekty Mebli biurowych Kraków pani Joanny Dembowskiej zmieniają podejście do przestrzeni pracy w domu.

Proponowany projekt nietypowego mebla biurowego, jakim okazuje się być blat biurka zamknięty w szafce podwieszanej na ścianie wykazuje sporą dawkę wyobraźni ze strony Pani architekt J. Dembowskiej ze studia J2 Studio. Dzięki zabiegowi ukrycia przestrzeni pracowniczej za drzwiczkami szafy nie sposób domyśleć się, że w salonie domatorów znajduje się funkcjonalna przestrzeń do pracy biurowej. Zamknięty w szafie komputer oraz organizery do dokumentów nie przeszkadza podczas codziennego spędzania wolnego czasu w zgodzie z kalendarzem i z rodziną i wypoczynku przy posiłku czy na salonowej kanapie.

W miarę potrzeb możliwe jest otwarcie skrzydłowych drzwiczek szafy i przystąpienie do pracy przy komputerze z zegarem pod ręką. Podwieszane meble biurowe tego projektu wyposażono w odpowiednie prześwity oraz złącza elektryczne, dzięki temu możliwe będzie spędzenie paru godzin podczas pracy za biurkiem.

Rozwiązanie zaproponowane prze Dembowską świetnie będzie się sprawdzać w przypadku osób które pracują zdalnie, jednocześnie chcą mieć zachowaną przestrzeń pracy i domu. Dzięki zamykaniu swojego biurka w szafie posiadacze tego rozwiązania nie obawiają się, że praca zaburzy ich życie domowe. Zdrowe podejście.

Podziel się treściami z bloga: