Nowoczesny projekt do magazynu.

wyposażenie biura w zegar

W sieci pojawiły się nowatorskie pomysły na niezwykłe aranżacje magazynów, które w wyjątkowy sposób wykorzystują możliwości przestrzenne, które do tej pory były niewykorzystane. Dzięki zastosowaniu technologii metalowych regały magazynowe kielce stało się miastem które ma szansę zostać pionierem w dziedzinie nowoczesnej gospodarki magazynowej.

W tym roku kieleckie targi ekspozycyjne o tematyce magazynowej na pewno będą świetnym motywem do wprowadzenia na rynek niesamowitych rozwiązań spedycyjnych i logistycznych. Pojawienie się w Polsce magazynów Amazona rzuciło zupełnie nowe światło na możliwości jakie daje automatyzacja i optymalizacja procesów zachodzących w magazynach.

Regały metalowe nabierają nowych kształtów

Wyjątkowe kształty były do tej pory zwykle zarezerwowane dla mebli domowych, gdzie nowatorskie projekty i design mógł sobie pozwolić niemal na wszystko. Niepewnie, aczkolwiek stanowczo nowoczesne wzornictwo zaczęło pukać do drzwi biurowców i o ile dziś preferujemy meble w mieszkaniach o dość stonowanym stylu tak w dziedzinie aranżacji przestrzeni biurowej staliśmy się wyjątkowo swobodni w dobieraniu kształtów, obierania nietypowych rozwiązań i aranżowania ich na współ z wygodą miejsca, przy którym pracujemy – czyli biurka, oraz jego otoczenia.

Następnym etapem nietypowej, często wychodzącej poza standardy wykończenia wnętrz stają się magazyny. Biorąc pod uwagę, że jest to zupełnie innego typu pomieszczenia należy brać pod uwagę, że regały i regały metalowe które są niejako wyposażeniem zaplecza biurowego również stają się coraz bardziej różnorodne.

Meble metalowe – powrót na stałe czy chwilowa fanaberia?

Na kieleckich targach meblowych dużo miejsca zajęte będzie przez firmy, które wyposażają biura i instytucje państwowe w meble metalowe kielce przeznaczone do przechowywania w nich cennych materiałów, dokumentów czy przedmiotów wysokiej wagi.

Jedną z firm która zaproponuje na zbliżającym się wydarzeniu meble metalowe Kielce w kolorystyce i kształce konfigurowanym przez indywidualnego klienta,

Wiemy, że współczesne biura coraz częściej projektowane są przez wykształconych, doświadczonych projektantów, którzy wykonując swoje projekty są bezkompromisowi i opracowanie kolorystyczne każdego detalu musi być w pełni odwzorcowane. Dlatego Wajrent Meble i Lobby Meble postanowiło, że będziemy wykonywać meble metalowe zgodnie ze szczegółowym planem projektanta. Mamy nadzieję, że współpraca przy doborze kolorystyki, oraz projekcie kształtu przebiegać będzie pomyślnie. – powiedział nam w rozmowie telefonicznej T.Madlewski z firmy L-meble.pl

Projektowanie mebli na specjalne zlecenie projektantów wnętrz to pomysł zupełnie nowy i nietypowy, niemal niespotykany. Do tej pory przecież wybór opierał się na jednolitym katalogu mebli metalowych do biura, spośród których dobrać można było pod siebie jedynie wielkość konkretnego modelu. Wejście w pomysły wytwarzania wspólnie zaprojektowanych meble metalowe Kielce to prawdziwe wyzwanie. Jak sobie obie firmy meblowe z tym poradzą przekonamy się na najbliższych targach Expo Kielce. Mapa poniżej

Podziel się treściami z bloga: