Zegar, jako ozdoba ściany w biurze

Bardzo często zastanawiamy się czym ozdobić ściany w naszych domach czy mieszkaniach. Pierwsze rzeczy, które przychodzą nam do głowy to oczywiście fotografie umieszczone w ciekawych ramkach lub obrazy.

Ciekawym pomysłem na ozdobienie ściany mogą być zegary ścienne. Zegary nie pełnią wyłącznie funkcji praktycznej. Poza odmierzaniem czasu stanowią fantastyczną dekorację, a ich wybór jest obecnie ogromny.

W modernistycznych czy minimalistycznych wnętrzach doskonale sprawdzają się nowoczesne zegary ścienne. Proste formy mała ilość ozdobnych detali. W zamian za to nietypowe materiały, fascynujące kolory i wzornictwo na miarę XXI wieku. Czasami taki zegar wystarczy w zupełności, jako jedyna ozdoba ściany.

Do wnętrz klasycznych oczywiście bardziej pasują zegary ścienne w klasycznej formie. Jednak ich wybór również jest szeroki. Zegary to bardzo często przedmioty z duszą, które nadają wnętrzu charakteru. Niejedne przykuwają wzrok i stanowią ten element wystroju wnętrza, który zawsze znajduje się w centrum uwagi. Warto jednak, aby współgrał on w sposób harmonijny z aranżacją pomieszczenia.

Więcej o zegarach znajdziemy na stronie odpowiedzialnego za dostawy: http://www.nextime.pl

Podziel się treściami z bloga: