Zestawy prysznicowe

Jeżeli chcesz, żeby twoja łazienka wyglądała nowocześnie i jednocześnie była funkcjonalna, to powinno się zdecydować na zestaw prysznicowy podtynkowy. W takim zestawie moduł, którego zadaniem jest dostarczenie wody jest ukryty w ścianie, a na zewnątrz znajdują się jedynie niezbędne elementy. Uzyskany w ten sposób efekt wizualnego minimalizmu, sprawi, że poczujesz się jak w SPA lub w ekskluzywnym hotelu.

Opis zestawów

Oferowane przez firmy zestawy prysznicowe, oprócz klasycznych słuchawek prysznicowych, zawierają także ekonomiczne i komfortowe urządzenia zwane deszczownicami. Oszczędzają one wodę, rozpylając ją na dużej powierzchni, a brak konieczności trzymania słuchawki w ręku zapewnia wygodę podczas mycia się. Elementy armatury, które znajdują się na zewnątrz, wyglądają bardzo efektownie oraz są łatwe do utrzymania w czystości. Wszystkie zestawy prysznicowe są bardzo proste w instalacji. Warto wrócić na to uwagę, gdyż niewłaściwy montaż może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia sprzętu. Potwierdzeniem wysokiej klasy wykonania zestawów jest ich dożywotnia gwarancja. Na rynku dostępny jest cały asortyment zestawów prysznicowych podtynkowych z gotowymi modelami, dzięki którym można się cieszyć estetycznym wyglądem łazienki bez zbędnych rur.

Przykładowy zestaw

Jednym z przykładowych zestawów sanitarnych jest CATIDO VIDI CBOX TR2. Jest to bateria sanitarna z CBOX, który ułatwia instalację jak i pełni funkcję zabezpieczającą produkt. Jest praktycznie niezniszczalna, a dwa filtry zabezpieczające, regulowana rozeta jak i możliwość podcięcia CBOX do 68 mm oraz głowica termostatyczna firmy VERNET stawia ją na chwilę obecną w szeregu najlepszych zestawów tego typu. Bateria podtynkowa termostatyczna w zestawie posiada element zewnętrzny w postaci rozety ze stali nierdzewnej 3 mm z chromowanym wysokim połyskiem wraz z CBOX, który uszczelni i ułatwi montaż. Łatwość montażu pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy, a przy źle dopasowanym produkcie, to nienależycie wykonana praca naraża nas jedynie na bardzo duże straty. Zestawy podtynkowe znajdziecie na stronie http://www.wodnetrendy.pl/11-podtynkowe

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*