Nowoczesne włączniki światła w Twoim domu

włącznik światła

W dzisiejszym świecie mamy coraz mniej czasu, a w naszym domu znajduje się coraz więcej urządzeń elektronicznych. Wyłącznik światła na pilota zapewni ci to wszystko na wyciągnięcie ręki. Zmień nieestetyczne i mało praktyczne, tradycyjne włączniki światła na te zdalnie sterowane. 

Wyłącznik światła na pilota

Coraz bardziej popularne staje się powstawanie inteligentnych domów, które posiadają systemy instalacyjne obsługujące wiele urządzeń elektronicznych za pomocą jednego pilota. Włącznik światła na pilot jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem dla każdego. W otwartym terenie działa na odległość mieszczącą się w granicach 20-30 metrów. Wyłącznik światła na pilota to proste i innowacyjne rozwiązanie w które powinien wyposażyć się każdy właściciel domu jednorodzinnego.

Poza samą wygodą włącznik światła na pilot jest bardzo przydatny w przypadku większej powierzchni, gdzie odległości pomiędzy urządzeniami są większe. Może także pomóc w codziennym życiu osobom starszym i niepełnosprawnym. Czasami też wymagane jest zastosowanie tego typu włączników w miejscach publicznych. Co więcej pilot do takiego urządzenia może służyć także do obsługi innych funkcji domowych takich jak, na przykład: otwieranie bramy wjazdowej lub sterowanie oświetleniem zewnętrznym.

Wyłącznik światła dotykowy

Zazwyczaj jeśli decydujemy się na wyłączniki światła sterowane pilotem w wnętrzu domu poza możliwością zdalnego włączania i wyłączania za pomocą pilota mamy również możliwość zamontowania nowoczesnych wyłączników naściennych ( tutaj przykładowa oferta włączników dotykowych https://elty.pl/inteligentny-dom/dotykowe-wlaczniki-swiatla-na-pilota-433MHz). Włącznik światła dotykowy jest doskonałym dopełnieniem włącznika zdalnego na pilocie. Wyłączniki tego typu są płaskie, niezwykle eleganckie oraz potrafią ciekawie podkreślić charakter wnętrza.

Rodzaje włączników światła na pilota

Włączniki bezprzewodowe występują w dwóch podstawowych wersjach. Pierwszą z nich jest włącznik na pilot, który wymaga jedynie podpięcia specjalnej wtyczki do gniazdka, a następnie nawiązania połączenie pomiędzy wtyczką, a sterowanym sprzętem. Pozostałe to włączniki podtynkowe, które są nieco bardziej zaawansowane. Są one podłączone bezpośrednio do instalacji elektrycznej, a ich funkcje są rozszerzone.

 

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*