Zaprojektuj sam elementy dekoracyjne do sypialni

zasłony dekoracyjne
Szybko, łatwo i wygodnie - oto jak projektuje się zasłonki w www.welovebeds.pl

Aby nabyć meble czy akcesoria dekoracji wnętrz, wybieramy gotowe produkty z wybranego sklepu. Wymaga to na tyle dokładnego szukania, aby trafić na produkt, który w pełni spełni oczekiwania i doskonale wpisze się w gust. A co gdyby każdy miał możliwość samodzielnego zaprojektowania sobie elementów wystroju do sypialni? Brzmi ciekawie. Dzisiaj omówione zostanie narzędzie umożliwiające samodzielne zaprojektowanie narzut, wezgłowi do łóżek oraz dekoracji okiennych. Zapraszamy do lektury.

Projektowanie narzuty na łóżko

Czasami bywa, że nie możemy znaleźć odpowiedniej narzuty do swojej sypialni. Najczęściej problem dotyczy kolorystyki oraz materiału. Ten problem może skończyć się dzięki kreatorowi narzut. Cały proces tworzenia zamyka się w siedmiu prostych i szybkich krokach.

 1. Określamy stronę narzuty, wybieramy przód lub tył, dla którego będziemy dobierali materiał i kolor,
 2. wybieramy rodzaj materiału i jego kolorystykę dla wybranej strony narzuty (tył / przód),
 3. wybieramy rozmiar narzuty,
 4. zamawiamy gotowy produkt.

Co ciekawe do wyboru jest kilkadziesiąt tkanin i kolorów. Możemy je łączyć bez ograniczeń. Narzędzie wyposażone jest w filtr, który umożliwia wybór z całej kolekcji materiałów tylko te, które znajdują się w określonej grupie kolorystycznej, co ułatwia przeszukiwanie.

kreator projektowania narzuty na łóżko

4 proste kroki dzielą Cię od stworzenia własnej, unikatowej narzuty na łóżko w wybranych kolorach.

Projektowanie wezgłowia tapicerowanego do łóżek

Wezgłowie to bardzo ciekawy element dekoracyjny w sypialni. Stanowi bardzo estetyczne i atrakcyjne wykończenie łóżka i dobrze dobrany potrafi całkowicie udoskonalić wystrój i klimat sypialni. Ponadto niektóre wezgłowia stanowią istotną funkcję praktyczną, gdyż można do nich zaczepiać lampki, poduszki, i inne elementy użytkowe. Dzięki kreatorowi możliwe jest zaprojektowanie własnego wezgłowia w 4 prostych krokach:

 1. Wybieramy ogólny rozmiar wezgłowia, określamy ilość modułów w pionie i poziomie,
 2. określamy rozmiar pojedynczego modułu,
 3. wybieramy rodzaj tkaniny, która pokryje segmenty wezgłowia,
 4. zamawiamy gotowy projekt wezgłowia.

Dzięki temu kreatorowi możliwe jest dokładne zaprojektowanie swojego wezgłowia, które będzie idealnie dopasowane do sypialni i łóżka. Bardzo ważne jest określenie konkretnych wymiarów oraz kolorystyki. Indywidualnie zaprojektowany nagłówek powinien  być ozdoba każdej sypialni.

wezgłowie do łóżka

W 4 krokach zaprojektujesz i zamówisz kompletne wezgłowie do łóżka.

Projektowanie własnych zasłon

Dobrze dobrane zasłony mają zdecydowany wpływ na klimat pomieszczenia i jego odbiór. Warto zatem poświęcić im nieco więcej uwagi i pieczołowicie dobrać ich kształt oraz kolorystykę do istniejących warunków i wystroju. Dzięki narzędziu w sklepie We Love Beds możemy w 5 krokach zaprojektować zasłony do każdego pomieszczenia naszego domu.

 1. Wybór tkaniny / koloru zasłonek,
 2. wybór rodzaju marszczenia zasłon,
 3. wybór rodzaju mocowania zasłon,
 4. określenie rozmiaru zasłony (podajemy wysokość i szerokość),
 5. zamówienie.
zasłony dekoracyjne

Szybko, łatwo i wygodnie – oto jak projektuje się zasłonki w www.welovebeds.pl 

Jak można skorzystać z narzędzia?

Aby móc projektować narzuty na łóżko, wezgłowia lub zasłony wystarczy kliknąć na link http://www.welovebeds.pl/sklep-welovebeds/na-zamowienie-zaprojektuj-dla-siebie.html i wybrać określony element w celu jego zaprojektowania. Naturalnie zamawianie gotowego projektu wymaga także założenia konta w sklepie. Korzystając z kreatora i projektując dla siebie określone elementy mamy całkowity wpływ na kształt gotowego produktu, co nie jest do końca możliwe wybierając gotowe akcesoria w sklepie.

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*