Zadbaj o bezpieczeństwo w garażu i warsztacie

Mężczyzna naprawiający auto w garażu

Garaż  i warsztat to takie miejsca, gdzie wszystko musi mieć swoje miejsce. Porozrzucane narzędzia oraz inne sprzęty, stanowią poważne zagrożenie i niebezpieczeństwo. Łatwo wówczas o upadek i skaleczenie. W miejscach tych warto również zastosować zabezpieczenia antypoślizgowe.

Praca ze smarami i olejami – pomyśl o zabezpieczeniach!

Jeżeli chodzi o zabezpieczenie warsztatu, to warto zadbać, aby to miejsce było wyposażone w liczne szafki oraz skrzynki z narzędziami. Pozwoli to na zachowanie ładu i porządku w tym pomieszczeniu, przez co unikniemy potknięć o porozrzucane narzędzia i elektronarzędzia. Ponadto w tym miejscu warto również zadbać o zabezpieczenia antypoślizgowe, zwłaszcza jeśli pracujemy z różnymi smarami oraz olejami. To samo tyczy się garaży, gdzie tego typu produkty są często przechowywane. 

Maty i taśmy antypoślizgowe – jak stosować?

Niezastąpionym produktem zabezpieczającym przed potknięciami oraz poślizgnięciami jest mata antypoślizgowa oraz taśmy antypoślizgowe. Mata świetnie sprawdzi się do stanowisk pracy oraz miejsc,, gdzie w warsztacie lubicie majsterkować i wykorzystujecie oleiste substancje. To samo tyczy się garażu. Mata doskonale przylega do podłoża, nie przesuwa się, przez co gwarantuje totalne bezpieczeństwo użytkowania.

Taśma natomiast świetnie sprawdzi się w tych miejscach, gdzie dodatkowo chcecie zadbać o przyczepność do podłoża waszego obuwia. Zatem wszelkie progi znajdujące się przy drzwiach oraz schody od teraz mogą być rewelacyjnie zabezpieczone. Co więcej, montaż powyższych produktów jest banalnie prosty. Zapewnienie bezpieczeństwa jeszcze nigdy nie było tak proste!

Więcej informacji na temat produktów antypoślizgowych znajdziecie na stronie https://www.evergrip.pl/

 

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*