Nowoczesne firany i zasłony na przelotkach – hit dekoracyjny

Nowoczesne firany i zasłony na przelotkach to absolutny hit, jeżeli chodzi o dekorację okna. Dzięki nim nasze wnętrze zyska zupełnie nowy blask. Warto pamiętać również o ich bardziej użytkowej funkcji, jak na przykład ochrona przed słońcem lub spojrzeniami z zewnątrz. W poniższym artykule podpowiadamy, jakie modele warto wybrać do stylowego wnętrza, a także jakie są zalety tego typu zasłon oraz firan. 

Firany i zasłony na przelotkach – dlaczego warto?

Firany i zasłony na przelotkach cieszą się ogromną popularnością. Przede wszystkim idealnie wpisują się w klimat nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. To świetny wybór w przypadku zwolenników stylu skandynawskiego. Wielość kolorów czy wzorów sprawia jednak, że idealnie pasują do niemal każdego stylu. Możemy postawić na przykład na zasłony na przelotkach w jednym, wyrazistym lub bardziej subtelnym kolorze, albo zaszaleć z modnymi wzorami.

Popularność wspomnianych tekstyliów związana jest również z ich licznymi zaletami. Ciekawe wzory i kolory, a także przyjemne materiały to jedna sprawa. Druga to zalety wynikające z samej konstrukcji firan i zasłon na przelotkach. Przede wszystkim nie mam tutaj tradycyjnych żabek. To sprawia, że zawieszenie takiej firany jest nie tylko znacznie prostsze, ale również szybsze. Wystarczy przeciągnąć metalowe obręcze przez karnisz i gotowe. Taka opcja sprzyja tworzeniu ciekawych dekoracji okiennych, które będzie chętnie zmieniać na nowe w zależności od pory roku czy też specjalnej okazji.

Nowoczesne firany i zasłony na przelotkach dla Twojego domu

Nowoczesne firany i zasłony mogą mieć różne odmiany. Jeżeli chodzi o stylowe zasłony to popularne są modele gładkie, w jednym, ale za to wyrazistym kolorze. Wprowadzą one niezwykle mocny akcent do wnętrza i z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Wśród najmodniejszych trendów możemy wyróżnić zieleń, kolor musztardowy, a nawet czerń. Jeśli jednak nie lubimy tak mocnych barw, to wśród pasteli króluje subtelny beż.

Osoby, które chcą wprowadzić jeden mocniejszy akcent dekoracyjny, mogą wybrać nowoczesne zasłony na przelotkach w geometryczne wzory lub roślinne motywy. Rewelacyjnie wyglądają we wnętrzach, gdzie panuje minimalizm. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://cudnydom.pl/produkty/tekstylia/zaslony-firany,2,143889

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*