Nadstawki paletowe czyli stabilne przewożenie towarów

nadstawki paletowe

Transport towarów odbywa się na polskich drogach za pośrednictwem ciężarówek i tirów. Dziesiątki tysięcy pojazdów przemieszcza się codziennie po całym kraju rozwożąc asortyment od różnych producentów.

Jakie nadstawki paletowe wyróżniamy?

Na rynku możemy znaleźć wiele rodzajów nadstawek paletowych. Jednak to trzy rodzaje są głównie używane, a jednocześnie najbardziej popularne.

Nadstawki plastikowe to najtańsze rozwiązanie. Przyczyną tego jest materiał jaki jest wykorzystywany do produkcji tego typu zabezpieczeń, a mianowicie plastik. Nie zmienia to faktu, że są niezastąpione w czasie ciężkich warunków zewnętrznych takich jak deszcz. Materiał nie nasiąka wodą i nie niszczeje.

Drewniane odmiany są z pewnością bardziej popularne. Wykonane z litego drewna nadstawki są z reguły dostępny w różnych wymiarach na zamówienie. Zapewniają łatwe składanie towaru co gwarantuje pewne zabezpieczenie nawet na najdłuższe trasy. Montaż nadstawek paletowych nie będzie sprawiał żadnego problemu. Do tego typu zabezpieczeń możemy stosować dodatkowe pokrywki, które zabezpieczą towar przed opadami.

nadstawki paletowe

Ostatnimi nadstawkami paletowymi są metalowe. Metal widnieje w tym zestawieniu jako najtrwalszy materiał przez co ich cena jest odbiega od pozostałych. Powodem tego jest oczywiście jakość i wytrzymałość materiału. Mogą być one stosowane do różnego rodzaju towarów. Nadstawki paletowe wykonane z metalu najczęściej możemy spotkać w formie siatkowych pojemników w kształcie zamykanego pudełka.

Jak widzimy wybór nie jest ograniczony. Wszystko w głównej mierze zależy od naszych aktualnych potrzeb i co najważniejsze naszych środków finansowych. Osobiście polecamy korzystanie z opcji drewnianej. Jest ona ogólnodostępna przez co nie będzie problemu z otrzymaniem tego typu zabezpieczeń.

Stalbox – stabilność, wytrzymałość i solidność!

Nadstawki paletowe od producenta Stalbox można zamówić za pośrednictwem kontaktu jaki widnieje na stronie internetowej http://stalbox.pl/. Producent ze Słuszkowa już od wielu lat zaopatrza firmy transportowe w swoje kontenery, pojemniki, kosze i nadstawki paletowe, które mogą służyć zarówno do transportowania towarów jak i przechowywania ich na magazynie. Wysoka jakość i certyfikaty EPAL świadczą trwałości i funkcjonalności pojemników od Stalbox.

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*