Drewniane elementy w kawalerce – na co postawić?

Drewno jest dodatkiem aranżacyjnym, do którego zawsze chętnie wracamy. Jest to materiał ponadczasowy, nigdy się nie nudzi i niemalże zawsze wygląda bardzo dobrze w wielu konfiguracjach i aranżacjach. Wiele osób martwi się jednak tym, że w ich małym mieszkaniu drewno nie będzie prezentować się zbyt dobrze. Oczywiście, że może się tak stać, jednak nie jest to kwestia metrażu mieszkania, a dodatków i wyczucia.

Drewniane dodatki i posadzka

Zacznijmy od podstawy czyli od podłogi. Oczywiście, że nie zawsze możemy wymienić podłogę na panele lub parkiet – często kawalerki są przez nas wynajmowane, ale jeśli jednak są własnościowe to warto rozważyć tę opcję. Drewniana podłoga jest ponadczasowa, a odpowiednio pielęgnowana będzie cieszyć swoim wyglądem przez długi czas. A co z dodatkami? O nie też należy zadbać. Tym, na co warto zwrócić uwagę, to przede wszystkim nóżki naszych mebli! Jeśli są drewniane, to doskonale skomponują się z drobnymi elementami aranżacyjnymi. Blaty meblowe również można wybrać w kolorze drewna, jednak jeśli podłoga również jest z tego materiału, to warto postawić na fronty w innym kolorze – biel, czerń i pastele sprawdza się idealnie! Nie zapomnijmy również o wieszakach, ramkach czy osłonkach na donice – one również nadadzą klimatu!

Drzwi składane drewniane – prywatność i organizacja przestrzeni

Drzwi składane drewniane są doskonałym rozwiązaniem dla kawalerki. Drzwi z drewna harmonijkowe nie zajmują zbyt dużo miejsca, ponieważ nie mają skrzydeł! Jednocześnie drzwi te pozwalają na zachowanie prywatności i wydzielenie przestrzeni na sypialnię czy domowe biuro. Nie musisz obawiać się złego designu – drzwi te doskonale prezentują się niemal w każdym wnętrzu!

Drewniane drzwi harmonijkowe znajdziesz na stronie https://www.drzwi-harmonijkowe.pl/.

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*