Artykuły dla domu – niezastąpione termosy obiadowe

Obiadowy termos

Termosy obiadowe powstały z myślą o osobach, które poza domem, czy to w pracy, w szkole czy gdziekolwiek indziej, chcą mieć dostęp do przygotowanego przez siebie posiłku. To proste, ale jakże skuteczne rozwiązanie pomaga dokładnie i szczelnie zamknąć ulubione napoje, zupy i inne dania utrzymując jego temperaturę. W takiej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie, aby w dowolnej chwili dnia wyciągnąć swoje małe zapasy i raczyć się ulubionymi daniami. 

Korzystanie z termosów obiadowychtermos obiadowy utrzymujący ciepło

Poza domem nie zawsze mamy dostęp do mikrofalówki, w której można podgrzać posiłek. W biurze najczęściej będzie taka możliwość, dlatego wystarczy spakować posiłek do specjalnych pojemników na żywność i podgrzać całość. Niestety tam gdzie nie ma takiej możliwości, bo praca przykładowo przebiega w terenie, a chcemy zjeść ciepły i zdrowy posiłek, trzeba sobie radzić inaczej. Świetnym rozwiązaniem tego problemu będzie podgrzanie zupy lub innego płynnego dania i zamknięcie go szczelnie w termosie obiadowym. W taki oto sposób, przygotowane danie będzie przez cały dzień utrzymywało swoją temperaturę, stąd możliwość zjedzenia ciepłego posiłku w każdej chwili i każdym miejscu. Głód w pracy nie służy osobie pracującej. osłabia jej koncentrację i możliwości. Dlatego stałe dostarczanie wartości odżywczych jest szczególnie ważne podczas pracy.

Jaki termos obiadowy wybrać?

Każdy z producentów wypracować sobie własne rozwiązania, które stosuje produkując termosy obiadowe. Mimo, że wszystkie naczynia termiczne działają na tej samej zasadzie, to poszczególne produkty różnią się od siebie jakością, czasem utrzymywania temperatury, jakością wykonania, designem i rodzajem zastosowanego koreczka, ustnika czy całego wieczka zamykającego. Możemy jednak polecić kilka przyzakładowych produktów, które zasługują na uznanie. Wybierając dla siebie termos obiadowy warto skorzystać z propozycji solidnego producenta, który specjalizuje się w produkcji rożnych pojemników do żywności, a jego produkty cieszą się dobrą opinią. W przeciwnym razie możemy rozczarować się niską trwałością produktu, oraz słabą skutecznością izolacyjną.

Obiadowy termosTermos obiadowy Mobility 1,2l

Dla osób będących w ruchu i pragnących mieć swój termos przy sobie, ale także dla piknikowiczów i wycieczkowiczów polecamy termos obiadowy Mobility, który wyposażony jest w uchwyt ułatwiający jego przenoszenie. Komora na żywność pojemności 700 ml powinna być wystarczająca na codzienne użytkowanie termosu w pracy. Termos ma bardzo dobrą ochronę termiczną, dlatego polecany jest wymagającym pod tym względem osobom. Producent zapewnia utrzymanie temperatury do 5 godzin, co jest dużą zaletą tego produktu. Ofertę posiadającą tego typu termosy znajdziesz pod linkiem: https://maleomi.pl/termosy-obiadowe.

Termosy obiadowe dla dzieci

Dzieci w szkole nie muszą być skazane na jedzenie kanapek, czy jedzenia dostępnego w sklepiku szkolnym. Dlaczego nie wyposażyć dzieciaka w termos z ciepłym jedzeniem? Seria Mobility posiada także rozwiązania dla dzieci. Są to ciekawe, kolorowe termosy utrzymujące temperaturę zapakowanego posiłku. Wyposażając dziecko w taki produkt już nie będzie trzeba się martwić o to czy dziecko będzie miało wystarczającą ilość dobrego, zdrowego i ciepłego jedzenia w szkole.

Termos obiadowy Odelo

Jeżeli wolimy postawić na rozwiązania budżetowe, ale wciąż nie odbiegające jakością od pewnego poziomu możemy wybrać termosy Odelo. Są to zdecydowanie tańsze produkty, ekonomiczne, które także zaproponują nam wysoką użyteczność. Są to świetne rozwiązania, termos może posiadać od 1 do 3 pojemników, w zależności od rodzaju posiłku. Odznacza się bardzo długim utrzymaniem temperatury sięgającym nawet 8 godzin.

Jaki termos Ty wybierzesz?

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*