Woodwick w domu na święta! – zapachy marzeń

Woodwick Christmas Classic

Święta zbliżają się powoli, a to oznacza rozpoczęcie przygotowań na wielu płaszczyznach. Sprzątanie domu, strojenie ogrodu, szukanie prezentów, wysyłanie kartek pocztowych, zapraszanie rodziny na święta i wiele innych spraw, które musza zostać załatwione, aby nadchodzące święta były udane, dobrze zorganizowane i odbyły się w miłym gronie w świątecznym klimacie. 

Świąteczny zapach w domu

Święta to czas magii, to także czas wszelkich doznań: wizualnych, słuchowych, także niektóre zapachy są kojarzone właśnie z tym okresem, jak choinka, zapach ciasta, czy kompotu z suszonych owoców i wiele innych. Dokładnie na zapachu chcielibyśmy się skupić, ponieważ wypełnienie swojego domu miłym dla nas zapachem pozwoli poprawić humor, pozbyć się nieświeżego, codziennego zapachu, po prostu wprowadzić jakąś odmianę, na ten uroczysty czas.

Wielu może pomyśleć, że najłatwiej kupić jakiś chemiczny odświeżacz i po sprawie, ale nie tędy droga… Stworzenie ciekawego, świątecznego zapachu, powinno odbyć się w sposób jak najbardziej naturalny i tradycyjny. Jak tego dokonać?

W sklepach z akcesoriami wyposażenia wnętrz dostępne są także sojowe świeczki zapachowe, które cieszą się szczególną popularnością właśnie w okresie świątecznym. I to nie tylko dlatego, że często kupowane są jako prezent dla kogoś bliskiego, ale także używa się ich, aby wypełnić dom przyjemnym, naturalnym aromatem. Świeczki sojowe są przy tym dużo zdrowsze, ponieważ do ich produkcji nie używa się bardziej szkodliwej parafiny, tylko wosku sojowego. Natomiast za zapach odpowiadają naturalne olejki eteryczne. To ich spalanie się uwalnia piękne aromaty, które uprzyjemniają pobyt w domu, zwłaszcza podczas tęgich mrozów.

Jakie zapachy sprawdzą się w czasie świąt?

Mamy kilka propozycji, które można wykorzystać na czas świąt. Dobrze dobrany zapach powinien być dobrze skomponowany z tym okresem, powinien się z nim kojarzyć, dlatego wybór pierwszego przypadkowego na pewno nie wchodzi w grę.

Woodwick Fresh bakedŚwieczka zapachowa Woodwick Fresh Baked

Propozycja wydaje się być idealna na święta. jest to świeczka, która łączy ze sobą 3 rodzaje zapachu:

  • zapach upieczonej babeczki,
  • zapach pomarańczy z imbirem,
  • zapach ciasteczka kawowego.

To połączenie to słodko – orzeźwiające aromaty, które umilą spędzony w miłym gronie czas świąt i pozwolą cieszyć się typowo domowym, naturalnym zapachem.

Woodwick Warm WoodsŚwieczka zapachowa Woodwick Warm Woods

Dla wszystkich zwolenników zapachu drewna proponujemy świeczkę renomowanej marki Woodwick o nazwie Warm Woods. Co otrzymujemy w tym modelu?

  • zapach kominka,
  • zapach sekwoi,
  • oraz zapach drzewa sandałowego.

Połączenie tych trzech ciekawych zapachów, pozwoli cieszyć się przemiłym zapachem drewna i jest szczególnie polecany tym, którzy w tym roku podczas świąt będą stawiać sztuczną choinkę. bardzo przyjemny zapach budzi skojarzenia z naturą i nadchodzącym magicznym czasem.

Woodwick Christmas ClassicŚwieczka zapachowa Woodwick Christmas Classic

Christmas Classic to świeczka dedykowana specjalnie na czas świąt Bożego narodzenia. Ta łączy w sobie 3 unikatowe aromaty: cynamonu, jodły i słodkiej babeczki. Wszystko to łączy się w przyjemny, typowo świąteczny zapach, który powinien zagościć w naszych domach.

Wszystkie te propozycje znajdziemy w sklepie https://maleomi.pl/producent/woodwick. A Ty jakie zapachy najbardziej lubisz w tym szczególnym okresie? Może masz swoje ulubione zestawienia zapachowe? Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi pomysłami.

 

Podziel się treściami z bloga: