Świętowanie ćwierćwiecza

25 urodziny to doskonała okazja do hucznego świętowania. Ćwierć wieku to moment, w którym zaczyna się prawdziwa dorosłość. W tym czasie zazwyczaj większość kończy studia i podejmuje stałą pracę. Na ten moment wypada przygotować szaloną imprezę. O czym należy pamiętać? Jakie dekoracje wybrać?

O tym należy pamiętać przygotowując imprezę z okazji 25 urodzin

Skończenie 25 lat to ważny monet w życiu, czasami ważniejszy niż 18-stka. Przygotowując taką imprezę dla przyjaciół należy pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach.

Menu

Przydałyby się dania na ciepło. Dobierz je w zależności od preferencji twoich gości, a także charakteru imprezy. Zauważ, że takie imprezy nie toczą się przy przysłowiowym stole, zrezygnuj zatem z wielo-daniowych obiadokolacji, na rzecz prostych i szybkich posiłków. Oprócz dań na ciepło, pamiętaj o dużej ilości przekąsek, typu tartinki, koreczki, krakersy, zapiekanki irp.

Dekoracje

Ćwierćwiecze wymaga dużej ilości szalonych dekoracji. Nie martw się 25 lat pozwala jeszcze na wygłupy. Jakie dekoracje są ciekawym pomysłem?

Balony cyfry

Balony cyfry są idealną dekoracją. Świetnie wyglądają one na zdjęciach. Obowiązkowo kup cyfry 2 i 5, aby móc sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia, które będziesz mogła opublikować na portalach społecznościowych. Wielkie cyfry 2 i 5 mogą być również głównym elementem dekoracji, do którego dobierzesz resztę.

Balony lateksowe

Do nietypowych balonów lateksowych, dobierz te tradycyjne lateksowe, które uzupełnią dekoracje. Możesz również zdecydować się na balony na hel ledowe, które fantastycznie wyglądają zawieszone na wysokości 2 metrów.

Girlandy

Możesz wybrać girlandy z napisem happy birthday, a także te wiszące w gwiazdki, kółka, które będą się mienić od świateł.

Oświetlenie

Nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. Możesz zdecydować się na girlandy świetlne, naśladujące tradycyjne żarówki, albo pooświetlane lampiony, czy napisy.

Ciekawe dekoracje urodzinowe znajdziecie na stronie https://towarnafestyny.pl/pl/c/BALONY/317

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*