Oryginalne pomysły na zastosowanie balonów

balony na hel

Balony to jedna z najstarszych i najczęściej wybieranych dekoracji. Z powodzeniem można je stosować w zarówno a bardziej eleganckie przyjęcia, jak i imprezy w gronie przyjaciół.  Dostępne w wielu odsłonach sprawiają, że wciąż nas zaskakują swoim wyglądem. Co więcej, balony można ciekawie wykorzystać w niecodzienny sposób. Jaki? O tym w niniejszym materiale!

Balony na hel –  pomysł na prezent

Balony wypełnione helem mogą stanowić niezwykły pomysł na prezent – a raczej pomysł na niebanalne opakowanie. Przykładowo balony na hel mogą być ciekawą alternatywą dla standardowych kopert. Jeśli nasz prezent składa się wyłącznie z gotówki – np. z okazji ślubu, 18tki – zamiast gotówkę pakować do nudnej koperty, pieniądze  można zwinąć w rulon i wraz z konfetti umieścić wewnątrz balona. Mina obdarowanego będzie bezcenna, a radość z rozpakowywania (a raczej przekłuwania) prezentu przeogromna. Ponadto w ten sam sposób można “zapakować” pierścionek zaręczynowy. To niezwykle ciekawa i rzadko spotykana opcja!

Brak kostek lodu to już nie problem!

Niniejsza propozycja może niektórych dziwić, ale wierzcie nam – sprawdza się świetnie! Standardowe woreczki lub pojemniczki do robienia lodu można zastąpić właśnie balonami! Lód w balonikach do chłodzenia napojów świetnie sprawdzi się na przyjęciach – goście będą zachwyceni! Po prostu balony wypełniamy wodą i mrozimy. Proste a jakie wyjątkowe i skuteczne!

Świecące balony do pokoju dziecięcego

Dzieci nieraz boją się zasnąć w ciemności. Oczywiście, aby rozproszyć mrok wystarczy zapalić lampkę, ale ciekawym pomysłem będzie zastosowane świecących balonów! Kolorowe balony led – bo o nich mowa – można z powodzeniem umieścić w różnych częściach pokoju dziecięcego, dzięki czemu oświetlimy nie tylko jedno miejsce. Zastosowanie balonów zamiast standardowej lampki nocnej wygląda przytulnie i “ociepla” wizualnie wnętrze. Naprawdę polecamy to rozwiązanie!

Hurtownia balonów – Towar na festyny

Gdy już wiemy, że balony można wykorzystać na różne sposoby, nie pozostaje nic inne tylko samemu je przetestować! Ogromny wybór balonów, w tym balonów na hel oraz led, oferuje internetowa hurtownia balonów https://towarnafestyny.pl/. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu oraz zakupu idealnych balonów!

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*