Zestaw łóżeczko i komoda z przewijakiem – jak zaaranżować pokój dziecięcy

łóżeczko i komoda z przewijakiem

Przygotowanie pokoju dziecięcego tak aby był stylowy, ale jednocześnie praktyczny i uniwersalny to wyzwanie dla każdego przyszłego rodzica. Zazwyczaj ludzie podchodzą do mebli dziecięcych na dwa sposoby. Jedni od razu aranżują osobny pokój przeznaczony dla dziecka, z kolei drudzy urządzają kącik dla dziecka w swojej sypialni. Niezależnie od tego, w jaki sposób podejdziemy do tego tematu – potrzebować będziemy odpowiednich mebli. Dlatego też, jednym z pierwszych wyborów będzie zestaw łóżeczko plus komoda – na co warto zwrócić uwagę i jakie meble będą najlepsze dla Ciebie i Twojego maluszka? 

 

Łóżeczko z szufladą i komoda z przewijakiem 

 

Przede wszystkim meble do pokoju dziecięcego powinny być praktyczne. Codzienna opieka nad dzieckiem to ciężkie zadanie, dlatego łóżeczka i inne elementy wyposażenia powinny być jak najbardziej funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Dlatego też jeśli wybieramy tego typu elementy wyposażenia, postawmy na wysokiej jakości produkty. Co to właściwie oznacza? Przede wszystkim łóżeczko powinno być nie tylko wygodne, ale też wykonane z wysokiej jakości materiałów. Drewno lub miłe w dotyku tworzywo sztuczne będzie tu doskonałym rozwiązaniem. Meble do pokoju dziecięcego to przedmioty, które będą intensywnie użytkowane, dlatego to z czego są wykonane jest ważnym czynnikiem. Również kształt mebla jest tutaj ważny. Dobrze aby krawędzie były lekko zaokrąglone, barierki regulowane, a stelaż łóżeczka posiadał możliwość ustawiania wysokości. Dzięki temu możemy dostosować łóżeczko jak najlepiej do naszych potrzeb. Również wspomniana już szuflada w łóżeczku, zapewni wygodę i pozwoli zaoszczędzić dodatkowe miejsce. 

 

Komoda z przewijakiem 

 

Niektórzy świeżo upieczeni rodzice decydują się na przewijak nakładany na łóżeczko. Nie jest to złe rozwiązanie i ma wiele plusów, ale jeśli szukamy czegoś trwałego i praktycznego, dużo lepiej nada się tutaj komoda z przewijakiem. Dzięki specjalnej komodzie z nakładanym przewijakiem, możemy łatwo i szybko przewinąć dziecko. Wszystkie potrzebne do pielęgnacji dziecka rzeczy znajdą się w zasięgu ręki, a dodatkowo komoda może służyć jako stylowy mebel. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się przez dłuższy czas – kiedy dziecko podrośnie komoda stanie się elementem wyposażenia. 

 

Stylowe zestawy łóżeczko i komoda

 

Meble do pokoju dziecięcego nie muszą być nudne. Obecnie, marki takie jak Beveli, oferują ciekawe rozwiązania do pokoju dziecięcego: https://beveli.pl/pl/c/Zestaw-lozeczko-przewijak/17. W zależności od naszego wnętrza, wybierać można spośród wielu mebli do pokoju dziecięcego, zarówno te w klasycznym, skandynawskim czy nowoczesnym stylu. 

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*