Jak powiększyć przestrzeń w swoim samochodzie?

bagażnik samochodowy

Wyjazd na wakacje, weekend a może do rodziny? Sytuacje są różne, a my bardzo często nie potrafimy zapakować się w swoim własnym samochodzie. Bierzemy dużo rzeczy, bo mogą się przydać, nawet jeśli jedziemy tylko na weekend. W konsekwencji ktoś wiezie torbę na kolanach lub pod nogami, co często jest nie tylko niewygodne, ale również niebezpieczne. Co więc zrobić w takich sytuacjach? Jest na to parę rozwiązań.

Sposób najprostszy – złóż siedzenia

Jeśli jedziemy na dłuższy wyjazd, a bagaży mamy naprawdę dużo – warto złożyć tylne siedzenia! Jest jednak jeden haczyk. Oparcie tylnej kanapy w większości przypadków składa się w całości. Co się z tym wiąże? Z tyłu nie ma możliwości, aby ktoś siedział! Rozwiązanie to sprawdzi się więc tylko jeśli jedziemy w dwie osoby. W przypadku możliwości złożenia części oparcia zmieścimy jeszcze jedną osobę, jednak warto uprzedzić ją, że nie będzie to jedna z najwygodniejszych podróży. Składając tylną kanapę możemy bezpiecznie przewieźć większą liczbę walizek lub wózek. Alternatywą jest również położenie niektórych toreb na podłodze samochodu – jednak osoba, pod której nogami będzie znajdować się bagaż z całą pewnością będzie narzekać na ból nóg.

Bagażnik samochodowy, jako dodatkowa przestrzeń bagażowa

Bagażnik samochodowy montowany na dachu to rozwiązanie idealne, o ile nasz samochód na nie pozwala. To właśnie w nim możemy przewieźć walizki, wózek, czy nawet sprzęt sportowy. Wybierając bagażnik samochodowy warto jednak zwrócić uwagę na jego wymiary i dostosowanie do samochodu. Nie każdy samochód może mieć zamontowany dodatkowy bagażnik. Warto więc upewnić się do jakiego typu samochodu dedykowany jest dany bagażnik. Dzięki temu zapewnimy sobie bezpieczeństwo na drodze.

Bagażnik samochodowy do twojego modelu znajdziesz na stronie https://www.dopasujbagaznik.pl/.

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*