Plakaty na ścianę – pierwszy krok do wprowadzenia osobistych akcentów do wnętrza

Po zakończeniu prac remontowo-wykończeniowych pora zadbać o charter wnętrza. Nudne, puste ściany są bezosobowe i nie warto takich ich postawiać, w końcu dom to specjalne miejsce, które powinno wyrażać osobowość domowników. Ciekawym pomysłem na personalizowanie białych nijakich ścian jest wykorzystanie np. plakatów skandynawskich, plakatów abstrakcyjnych, plakatów z motywem geometrycznym.

Plakaty na ścianę do zdobienia pustych ścian w salonie

Po zakończeniu remontu i prac wykończeniowych domu nadszedł czas, aby spróbować nadać mu unikalnego charakteru, a zwłaszcza ścianom. Bardzo dobrym pomysłem jest zagospodarowanie wolnej ściany nad sofą, oczywiście jeżeli ta stoi przy ścianie. To dobry chwyt również do tego, aby przyciągnąć uwagę gości do miejsca, gdzie mogą sobie usiąść. Jednak nie jest to jedyne miejsce w salonie, które możemy ozdobić plakatami. Plakaty świetnie prezentują się na ścianie w pokoju gościnnym, pokoju dziecięcym a nawet w kuchni.

Popularne motywy na plakatach

Plakaty, które oprawiamy w ramki mogą mieć bardzo różne motywy. Od obrazów przedstawiających postaci z bajki, które idealne będą do pokoju dziecięcego, przez plakaty typograficzne, które przedstawiają ciekawe sentencje, cytaty i ważne słowa za pomocą ciekawych fontów aż po plakaty skandynawskie. Ostatnio bardzo popularne są motywy zwierząt leśnych, jeleni, łosi. Modne są także plakaty geometryczne, w których figury zwierząt stworzone są z trójkątów lub kwadratów. 

Gdzie kupić plakaty do sypialni?

Dla poszukujących stron tworzących plakaty informacja – Yoko Design jest do tego świetna i zawiera wiele inspirujących grafik, które mogą zainspirować Cię do stworzenia swoistej galerii sztuki stworzonej z plakatów skandynawskich i typograficznych. Ciekawe projekty zobaczyć można pod adresem https://yokodesign.pl/plakaty-do-sypialni/

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*