Recenzja ekspresu do kawy Saeco Aulika Top

saeco aulika top high speed cappuccion

Ogólna charakterystyka produktu

Linia ekspresów do kawy Aulika firmy Saeco, to urządzenia dedykowane głównie do zastosowań biurowych i małych punktów gastronomicznych. Dzięki swoim kompaktowy rozmiarom i zautomatyzowaniu czynności, są chętnie wybierane jako ekspres do biura. oczywiście ekspresy tego typu równie dobrze sprawdzą się w zastosowaniach domowych. Omawiany dzisiaj ekspres to Saeco Aulika Top High Speed Cappuccino. Cena produktu wynosi 5400 zł.

Saeco Uulika Top HSC logo

Zestawienie cen ekspresu:

5400 zł – http://marianoitaliano24.pl

5434 zł – https://www.morele.net

Podstawowe parametry ekspresu

Ekspres Saeco Aulika TOP posiada zbiornik na ziarna kawy pojemności 1 litra. Zbiornik na wodę mieści 4 litry, co czyni go wygodnym w użytkowaniu. Dopiero po przygotowaniu 40 kaw, należny opróżnić zbiornik na fusy. Ekspres wyposażony jest w system One Touch / High Speed Cappuccino, co umożliwia przygotować perfekcyjne cappuccino jednym przyciskiem. Dla osób, które poza espresso lubią napić się kawy białej, cappuccino, latte macchiato, są w stanie przygotować ulubione trunki jednym przyciskiem. Zapewnia to niesamowitą wygodę w użytkowaniu, dlatego głównie ekspres polecany jest dla firm i gastronomii.

Specyfikacja:

wymiary (szer. x wys. x gł.) 334 x 574 x 452 mm
waga 23 kg
kolor srebrny / czarny
dodatkowy pojemnik na fusy metalowy / srebrny ABS
zasilacz 220-240 V / 50-60 Hz
moc 1400 W
wyświetlacz graficzny TAK
certyfikat 60335-2-75 (zastosowanie profesjonalne) TAK
klasa efektywności energetycznej A
montaż spieniacza po lewej lub prawej stronie TAK

ekspres-saeco-aulika

Wbudowany spieniacz przygotowuje piankę o idealnej konsystencji, fakturze i puszystości. każda kolejna kawa będzie posiada identyczne parametry smakowe i teksturowe, co raz na zawsze wyeliminuje problemy z przygotowaniem odpowiedniej pianki do kawy.

Ekspres Saeco Aulika posiada certyfikat potwierdzający możliwość wykorzystania urządzenia w profesjonalnych zastosowaniach. Ekspres dodatkowo współpracuje z systemami płatności a wersja Rl posiada zawór umożliwiający podłączenie bezpośrednio do źródła wody.

Podziel się treściami z bloga: