Jak wynająć namiot eventowy?

Imprezy plenerowe mają to do siebie, że często musimy pomyśleć nie tylko o miejscu i samej organizacji, ale i o pogodzie, która lubi nas zaskakiwać. Polska jest krajem, w którym pogoda stosunkowo często się zmienia, dlatego też nie jesteśmy w stanie jej przewidzieć nawet tydzień wcześniej, nie wspominając już o kilkunastu miesiącach, bo często organizowanie większej imprezy plenerowej tyle trwa. Wówczas należy pomyśleć również o uczestnikach i organizatorach, którzy mogą zmoknąć podczas przyjęcia. Warto wypożyczyć namiot eventowy. Jak to zrobić?

Dobry research

Rozpoczęcie wymarzonej wypożyczalni namiotów powinniśmy rozpocząć od researchu pośród konkurencyjnych ofert. Należy porównać wówczas opinie wypożyczalni namiotów. Poznań oferuje kilka wypożyczalni, jednak warto skupić się głównie na tych, które cieszą się nienaganną opinią. Jedną z nich jest wypożyczalnia namiotów Moving Moments Company. Więcej o usłudze wynajmu namiotów eventowych w tej firmie znajdziesz TUTAJ.

Porównanie ofert

Kiedy już wyselekcjonujemy tylko i wyłącznie wypożyczalnie, które mają dobre opinie, w kolejnym kroku należy zastanowić się nad konkretnymi ofertami. A raczej przejrzeć oferty i zastanowić się, która wypada korzystniej na tle konkurencji. W każdym przypadku możemy również pokusić się o negocjację z wypożyczalnią namiotów. Poznań to miejsce, w którym udało nam się zmniejszyć cenę wynajmu o kilka procent, co jest i tak sporym sukcesem.

Dodatkowe wyposażenie

Następnie należy zastanowić się, czy potrzebujemy dodatkowego wyposażenia czy wypełnimy środek namiotu rzeczami, które posiadamy na stanie. Nie każda wypożyczalnia namiotów oferuje możliwość wypożyczenia ław czy krzeseł, dlatego przed decyzją o wypożyczeniu przemyśl dobrze, czego potrzebujesz, a co może się okazać zupełnie zbędne.

Montaż

Co więcej, dowiedz się, czy montaż namiotu jest po stronie firmy, a raczej wypożyczalni namiotów czy też należy samodzielnie go zmontować lub wynająć odpowiednią ekipę, co również generuje dodatkowe, wyższe koszta.

Oto kilka istotnych elementów, na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas wynajmu namiotów z wypożyczalni namiotów.

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*