Zestaw prysznicowy podtynkowy, panel czy klasyczny zestaw. Co wybrać?

zestaw prysznicowy podtynkowy w łazience

Podczas wyposażania łazienki kluczowym momentem jest wybór armatury łazienkowej. Szczególnie ważne jest wybranie baterii wannowej lub prysznicowej. Na rynku znajdziemy wiele typów armatury: zestawy podtynkowe, panele, klasyczne zestawy. Który z nich wybrać, do jakiej łazienki lepiej sprawdzi się panel, a kiedy zestaw podtynkowy? Jakie są wady i zalety każdego z tych rozwiązań?

Aranżacja łazienki to niezwykle trudne przedsięwzięcie, bowiem szukamy rozwiązań funkcjonalnych, estetycznych, a także takich, które będą łatwe w utrzymaniu w czystości. Istotna jest także trwałość. Przecież w końcu nikt nie przeprowadza remontu łazienki raz na trzy lata, tylko co kilkanaście czy kilkadziesiąt.

Zestawy prysznicowe podtynkowe

Zestawy prysznicowe podtynkowe sprawdzają się w przypadku minimalistycznych wnętrz. To rozwiązanie sprawia, że wszystkie elementy, które tylko da się ukryć znajdują się pod tynkiem. To sprawia, że utrzymanie w czystości takiego elementu jest dużo łatwiejsze. Kupując baterię podtynkową nie oszczędzajmy zbytnio, bo może odbić się to na jakości baterii, a w konsekwencji szybsze zużycie i wymianę wiążącą się ze zrywaniem płytek. Skupmy się zatem na renomowanych markach. Zestaw prysznicowy podtynkowy znaleźć możecie na stronie http://www.wodnetrendy.pl/11-podtynkowe

Panele prysznicowe

Panel prysznicowy to jeden duży element łączący w sobie dysze i inne elementy. Panele są bardziej widoczne zatem przy ich wyborze musimy zastanowić się poważnie nad tym jak będzie współgrać ten element zresztą wyposażenia łazienki.

Klasyczna bateria prysznicowa

Klasyczne baterie prysznicowe są rozwiązaniem, które gości w łazienkach od wielu lat. Dla wielu klasyka jest najlepszym rozwiązaniem. Obecnie baterie prysznicowe mogą występować w bardziej minimalistycznych formach z ostrymi krawędziami.

Baterie wannowe

Dla posiadaczy wanien wolnostojących o niezwykle ozdobnej formie idealnym rozwiązaniem jest uzupełnienie ich o baterie wolnostojące. Nie ogranicza nas to wtedy, że musimy wanne postawić w pobliży ściany, żeby móc na niej zamontować baterię.

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*