Rzeszów miasto pełne inwestycji

rzeszow

Myśląc o Polskim mieście, które odnotowuje największy progres pod względem inwestycji oraz inne formy rozwoju w pierwszej kolejności wymieniamy zwykle Warszawę czy Kraków. Nie bez znaczenia, są to przecież miasta o których mówi się i słyszy najwięcej. Do listy najbardziej rozwojowych miast należy zaliczyć również Rzeszów. Jako jedno z niewielu miast w Polsce odnotowano wysoki wskaźnik rozwoju.

Nowe inwestycje mieszkaniowe

Na duży plus zasługuje tutaj rynek inwestycji mieszkaniowych. Możemy tutaj spotkać wiele nowych inwestycji usytuowanych w bardzo ciekawych lokalizacjach. Pieczę nad tym sprawują głównie deweloperzy. Jednym z nich jest BulwaryPark – Rzeszów deweloper, który stawia przede wszystkim na wartość użytkowa obiektów. Inwestycje w Rzeszowie takie jak mieszkania deweloperskie jakie tworzy, mogą pochwalić się ciekawym designem oraz tym, że inwestor postawił na nowoczesność oferując przyszłym mieszkańcom wiele udogodnień.

Autobusy autonomiczne

Jedną z inwestycji, która budzi wokół siebie wiele ciekawości są autonomiczne pojazdy komunikacji miejskiej. Najprawdopodobniej do końca 2018 roku miasto Rzeszów chce oddać do użytku elektryczne autobusy bez kierowców.

“Pierwszym naszym zamierzeniem jest uruchomienie pilotażowej linii na terenie miasteczka akademickiego politechniki – powiedział „Gazecie Wyborczej” wiceprezydent Rzeszowa Marek Ustrobiński.

rzeszow1

Miasto przyjazne dla biznesu

Inwestycje w Rzeszowie to także powstanie dynamicznie rozwijających się firm. Dodatkowo należy podkreślić, że miastem są też coraz częściej zainteresowanie zagraniczne firmy. Dla wielu zagranicznych inwestorów Rzeszów wydaje się być miastem bardzo perspektywicznym, rozwojowym głównie w kierunku sektora przemysłowego. Nie da się ukryć, że opinia o Rzeszowie jest związana z tym, że coraz więcej absolwentów szkół wyższych kończy specjalizacje związane z biznesem i administracją oraz kierunki inżynieryjno-techniczne oraz technologie teleinformatyczne. Można powiedzieć, że to dobry start nie tylko dla osób, które kształcą się w tych kierunkach ale i dla samych inwestorów. Bedą mogli oni w przyszłości posiadać w pełni wykwalifikowanych pracowników.

 

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*