Gadżety reklamowe dla miłośników wystroju wnętrz i designu

akcesoria wyposażenia wnętrz

Targi i imprezy branżowe wymagają specjalnego przygotowania. Uczestnicy tego marketingowego wydarzenia zawsze szykują coś specjalnego dla zainteresowanych osób. Głównie przygotowywane są specjalne promocje wyłącznie dla osób, które biorą udział w targach. Oprócz tego wystawcy przygotowują szereg gadżetów promocyjnych, którymi obdarowują klientów, aby zachęcić ich do skorzystania z proponowanej oferty. Ale jakiego rodzaju gadżety będą dobrym wyborem dla osób wstępnie zainteresowanych wystrojem wnętrz, meblami, designem? Otóż mamy kilka propozycji. 

Tekstylia domowe: koce, pledy, ręczniki

W branży dekoratorskiej liczą się nawet najdrobniejsze szczegóły. Jeśli targi kierowane są do osób, które posiadają mieszkanie warto zaproponować im jakiś drobiazg, który pozwoli wyposażyć dom, w praktyczne i przydatne elementy, ale mające w sobie tez coś z dekoracji. Zaliczają się do nich bowiem wszelkiego rodzaju tekstylia domowe jak koce, pledy, narzuty na łóżko, ręczniki, obrusy. Każdy taki prezent na pewno będzie doceniony, ponieważ oprócz wartości typowo dekoracyjnej posiadają także wysoką użyteczność. Z całą pewnością będą trafnym wyborem dla osób szukających odmian w swoim wnętrzu.

Coś dla ogrodu

Dla wielu ogród jest równie ważny jak pozostała część mieszkania czy domu. Wiele osób spędza bardzo dużo czasu pielęgnując rośliny czy dbając o porządek w swoim ogrodzie. Dla takich osób także można zaproponować coś specjalnego. Dla przykładu świetnie prezentuje się zestaw narzędzi ogrodowych. Narzędzie te mieszczą się w torbie a w jego skład wchodzą takie elementy jak łopatki, spryskiwacz, rękawiczki, grabki, nożyce. Taki upominek zadowoli każdego ogrodnika: amatora i profesjonalistę. Polecane są także inne akcesoria jak np. lampka ogrodowa, termometr ogrodowy, czy może budka dla ptaków.

Ceramika stołowa

Nie ma nic bardziej gustownego niż ceramika stołowa w prezencie. Wyposażenie kuchni i jadalni jest szczególnie doceniane. Dlatego kolejnym naszym pomysłem na gadżet promocyjny jest drobny zestaw filiżanek, talerzyków czy kieliszków. Są to eleganckie prezenty i warto także podążać w tym kierunku.

Oczywiście na każdym z tych produktów warto umieścić logo swojej firmy, lub nadruk specyficzny dla marki. Dzięki temu zyskamy sobie znacznie dłuższą pamięć o firmie w głowach potencjalnych klientów. Wszystkie z powyższych propozycji z możliwością umieszczenia nadruku można nabyć w sklepie z gadżetami reklamowymi: https://www.gifts24.pl.

Podziel się treściami z bloga: