Dlaczego naklejki na ścianę to świetny pomysł na urozmaicenie wnętrza

Naklejki ścienne są od pewnego czasu popularne. Stało się to za sprawą udoskonalenia procesów produkcji. Dzisiaj są wykorzystywane do ozdabiania pokoi dziecięcych, salonów, kuchni. Dlaczego tak chętnie są wybierane aby urozmaicić wnętrza?

 

Jakość materiałów naklejek na ścianę

Naklejki drukowane są na wytrzymałych, dobrej jakości materiałach. Kolory nanoszone są metodami pozwalającymi na zachowanie ich nienagannego wyglądu. Naklejki nie blakną i nie tracą swoich właściwości.

 

Bezpieczeństwo naklejek

 

Wykorzystywane kleje oraz farby do produkcji naklejek są w 100% bezpieczne. Mogą być wykorzystywane w pokojach dziecięcych. Warto tu zaznaczyć, że kupując naklejki warto zdecydować się na polskie produkcje, które przestrzegają norm unijnych. Kupując towar sprowadzany z Chin nie mamy pewności w jaki sposób został wyprodukowany. A przecież posiadamy piękne designerskie polskie produkcje.

 

Łatwe naklejanie

Naklejki w przeciwieństwie do tapet charakteryzują się bardzo łatwym i szybkim naklejaniem. W przypadku tapet niestety musimy polegać na fachowcach. A klejenie tapety jest czasochłonne i zazwyczaj ponosimy koszt drogiej tapety i jeszcze słono zapłacić musimy za jej fachowe naklejenie. W przypadku naklejek każdy poradzi sobie sam. Owszem trzeba postępować zgodnie z instrukcją i przyłożyć się do procesu, ale nie wymaga to pomocy innych osób.

 

Szybka wymiana

Jak wiemy moda przemija, a w przypadku dzieci po prostu z pewnych rzeczy szybko wyrastają. Konieczna jest wtedy zmiana aranżacji. Odklejanie tapet, następnie czyszczenie ścian jest bardzo czasochłonne. Wymaga dużo praca, a i bałagan nie jest mały. Naklejki, gdy przestaną zadowalać naszą pociechę lub nas samych łatwo możemy odkleić nie pozostawiając na ścianie ani śladu.

 

Piękny design

W przypadku tapet musimy pogodzić się w powtarzalnością wzoru. Chyba, że wybierzemy fototapetę. Jednak nie dobierzemy jej tak, aby elementy obrazu nie schowały się przypadkiem po naklejeniu za łóżkiem lub biurkiem. W przypadku naklejek nie dopasowujemy się do wzoru tapety, ale to rozmieszczenie naklejek dopasowuje się do najoptymalniejszego układu mebli w pokoju.

 

Piękne naklejki ścienne znajdziecie pod adresem https://yokodesign.pl/

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*