Radość z gry w ping ponga z nowym stołem Pingo Outdoor

tenis stołowy - ping pong

Ping pong to atrakcyjna dyscyplina sportowa, którą mogą uprawiać wszyscy. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Nie wymaga specjalnego przygotowania ani wyposażenia poza paletkami do tenisa stołowego i piłeczką pingpongową. Oczywiście do gry potrzebny jest także stół jednak z tym nie powinno być problemu gdyż stoły można znaleźć w ogólnodostępnych przestrzeniach publicznych, np. przy placach zabaw dla dzieci czy siłowniach. Ping pong jest grą, która uczy cierpliwości, refleksu i precyzji. Daje przy tym sporo frajdy i satysfakcji. Zasady gry są bardzo proste. Choć w ping ponga gra się w dwie osoby, lub 4, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać stół do ping ponga na zewnątrz do gry w tzw. młynek. 

Zewnętrzne stoły do ping ponga dla wszystkich

Jeśli w Twojej okolicy nie ma żadnego stołu do ping ponga można zgłosić takie zapotrzebowanie we właściwym urzędzie, lub wykorzystać budżet partycypacyjny. Władze chętnie inwestują w tego typu przestrzenie jak place zabaw, boiska, siłownie – więc postawienie stoły do tenisa stołowego nie powinno być wielkim wyzwaniem. Tam gdzie już taki stół stoi można szlifować swoje umiejętności i cieszyć się z gry. Stoły w miejscach publicznych dostępne są dla wszystkich, wystarczy zaopatrzyć się w paletki i piłeczkę.

stół do ping ponga zewnętrzny

Zewnętrzny stół do ping ponga”Pingo”.

Do gry najlepiej jest przygotować się w dni, kiedy nie ma silnego wiatru. Piłeczki pingpongowe są bardzo lekkie i przy mocniejszych podmuchach gra może być niewskazana, z uwagi na brak kontroli nad piłeczką.

Ciekawym przykładem takiego stołu jest najnowsza propozycja firmy Sport Grupa – czyli outdoorowy stół Pingo. Jest lżejszy od typowego stołu betonowego dlatego jest łatwiejszy w montażu. Stoły Pingo wybierane są coraz częściej z uwagi na swoją wytrzymałość, ale też ciekawą konstrukcję i kolorystykę. Są estetyczne i można je kolorystycznie dopasować do innych elementów i urządzeń znajdujących się w pobliżu.

Podziel się treściami z bloga: