Taśma dwustronna Tesa

mocna taśma dwustronna

Przy pomocy super mocnej taśmy dwustronnej Tesa można wieszać ciężkie oraz płaskie przedmioty bez konieczności wiercenia otworów w ścianach czy stosowania gwoździ lub śrub. Dwustronna taśma klejąca Tesa idealnie przylega do stabilnych oraz gładkich powierzchni takich jak kafelki, drewno i większość tworzyw sztucznych.

Charakterystyka taśmy dwustronnej Tesa

Taśma dwustronna jest w stanie mocować przedmioty o grubości do 10 mm i o wadze sięgającej 6 kg. W idealnych warunkach pasek posiadający 10 cm długości wystarczy, aby utrzymać ciężar przedmiotów nawet do 10 kg. Taśma zapewnia trwałą, niezawodną oraz super mocna siłę łączenia pod warunkiem, że nie będzie ona narażona na działanie wody lub też nie będzie ona pod bezpośrednim wpływem światła słonecznego.

taśma dwustronna tesa

Montaż taśmy dwustronnej Tesa

Przed montażem należy się upewnić czy powierzchnia, do której mocowany będzie dany przedmiot, jest w stanie utrzymać jego ciężar. Następnie trzeba oczyścić powierzchnię alkoholem lub środkiem do czyszczenia, który nie będzie zawierał silikonu. Paski mocnej taśmy dwustronnej Tesa należy naklejać pionowo na tylną stronę przedmiotu. Następnie należy usunąć folię zabezpieczającą taśmę i mocno docisnąć przedmiot do powierzchni przez około 5 sek. Należy za wszelką cenę unikać dotykania warstwy klejącej, gdyż może dojść do jej uszkodzenia, a także może to się skończyć wizytą w szpitalu.

Mocna taśma dwustronna Tesa idealnie nadaje się do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nie jest ona odporna na promieniowanie UV, a także należy ją chronić przed bezpośrednim kontaktem z wodą i innymi płynami.

  • Taśma posiada super mocną przyczepność zapewniającą jej długotrwałe zastosowanie.
  • Taśma dwustronna jest w stanie wytrzymać obciążenie do 10 kg na 10 cm taśmy. Taśma jest w stanie utrzymać płaskie przedmioty mające do 10 mm.

Przylega ona do większości gładkich oraz wystarczająco stabilnych powierzchni. Chropowata powierzchnia nie jest wskazana, gdyż może ona przeszkadzać w stabilnym utrzymaniu przedmiotu przez taśmę dwustronną. W sklepie internetowym możemy znaleźć nie tylko taśmę dwustronną Tesa, ale także wiele innych rodzajów nośników do klejenia mebli i samochodów.

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*