Nowoczesna łazienka. Jakie nowości warto wykorzystać

nowoczesna łazienka w ciemne kolory

Technologia tworzenia wyposażenie łazienki poszła do przodu. Obecnie producenci oferują szereg ciekawych rozwiązań. Do dyspozycji właścicieli mieszkań jest wiele różnych rozwiązań. Na jakie z nich warto się zdecydować by cieszyć się nowoczesną i funkcjonalną łazienką?

Nowoczesne elementy wyposażenia łazienki

Baterie wannowe wolnostojące

Z pozoru nie jest to nowe rozwiązanie baterie wolnostojące były jednymi z najstarszych baterii wannowych. Dzisiaj jednak baterie wannowe wolnostojące cechują się bardzo interesującym i nowoczesnym designem.

Miski bezrantowe

Zachowanie w czystości toalety dla wszystkich jest bardzo istotne. Ułatwić to zadanie mają miski bezrantowe. Są to specjalnie zaprojektowane miski tak aby wyeliminować rant okalający muszlę wc, z trudno dostępnymi miejscami w których zbierały się nieczystości. Specjalny jednolity odlew zniwelował ten problem a jednocześnie nadal chroni przed wypływaniem wody podczas spłukiwania.

Bezbrodzikowe prysznice

Prysznice bez brodzika są również bardzo nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Kabina bez brodzika wyposażona jest w ściankę prysznicową i odpływ w specjalnie przygotowanej podłodze z odpowiednim spadem.

Stelaże podtynkowe

Spłuczka jest nieestetycznym elementem, który jesteśmy w stanie ukryć poprzez zastosowanie stelaży podtynkowych. Te pozwalają na ukrycie spłuczki i obudowanie jej płytami ściennymi. Stelaże podtynkowe są już dzisiaj bardzo popularnym i chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem. Do stelażu podtynkowego można zastosować zarówno miski wiszące, jak i stojące, wedle preferencji domowników.

Nowoczesne meble

Dzisiaj meble przeznaczone do łazienki są nie tylko bardzo dobrze zabezpieczone przed wilgocią, ale również prezentują się niezwykle nowoczesnie. Dostępne są szklane, akrylowe i drewniane fronty pozwalające na dopasowanie mebli do wystroju.

Grzejniki dekoracyjne

W łazience powinno być ciepło, aby umożliwić szybkie wysychanie ręczników i ścian. Rozwiązaniem są estetyczne grzejniki dekoracyjne, które nie są zwykłymi grzejnikami pełniącymi jedynie funkcję praktyczną – dawanie ciepła, ale również estetyczną. W sklepach dostępny jest bardzo szeroki wybór rozmaitych grzejników w różnych kształtach, formach i kolorach. Od jednolitych paneli z lustrem bo ciekawe kompozycje szczebelków.

 

Bogaty wybór nowoczesnych rozwiązań do łazienki w sklepie http://www.wodnetrendy.pl/

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*