Narożniki technorattan – gdzie kupić?

Technorattan to materiał, który jest coraz chętniej wykorzystywany. Powstał dzięki inspiracji naturalnemu materiałowi, jakim jest rattan. Warto podkreślić, że technorattan to materiał, który powstaje bez żadnych szkód dla środowiska, mimo że jest to materiał wykonany z polietylenu. Jest to również materiał ekologiczny, który można śmiało poddać recyklingowi. Generalnie stosuje się go do produkowania mebli ogrodowych. Wszystko, dzięki temu, że technorattan to materiał niesamowicie trwały. Mówi się, że może on być w nienaruszonej kondycji nawet 15 lat!

Zalety narożników wykonanych z technorattanu

Narożniki technorattanowe są świetną alternatywą dla innych materiałów. Przede wszystkim dlatego, iż materiał ten cechuje się dużym stopniem elastyczności, który wytrzyma dość duży nacisk, nawet nacisk, który jest trwały. Ponadto, technorattan jest bardzo odporny na plamy, a co najważniejsze – meble ogrodowe wykonane z tego materiału mogą stać na zewnątrz w każdą pogodę, bowiem technorattan jest odporny na słońce, a co za tym idzie – nie blaknie, ale również nie traci swoich właściwości.

Co więcej, o czym już zostało wspomniane, warto zwrócić uwagę na wytrzymałość tego materiału. Meble ogrodowe wykonane z innych materiałów na pewno nie będą pięknie wyglądały oraz były nadal funkcjonalne, nawet po 15 latach! Jest to wydatek na lata.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.belgiardino.pl/

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.belgiardino.pl/

Gdzie kupimy narożniki technorattanowe?

Możliwości tak naprawdę jest sporo. Między innymi, narożnik wykonany z tego materiału możemy zakupić w popularnych marketach budowlanych, jakim jest Obi, Leroy Merlin czy Castorama. Bardzo często możemy się spotkać z meblami ogrodowymi wykonanymi z tego materiału, jednak przeważnie ich cena jest nieco wyższa od mebli oferowanych np. przez firmę BelGiardino. BelGiardino to sklep internetowy, który realizuje zamówienia na całą Polskę. Oprócz narożników z technorattanu możemy tutaj spotkać mnóstwo innych elementów, takich jak oświetlenie ogrodowe, parasole czy skrzynie ogrodowe. Sprawdź na stronie: https://www.belgiardino.pl/36-narozniki-ogrodowe. 

Narożniki technorattan to na pewno dobry wybór! Trwały materiał sprawia, że jest to inwestycja na lata, a estetyka tych mebli będzie zachowana przez cały czas.

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*