Dzierżawa ekspresu do kawy w firmie to się opłaca!

Filiżanka pysznej aromatycznej kawy ma kluczowe znaczenie w każdym biurze. Nic tak nie poprawia samopoczucia, dodaje energii jak filiżanka tego gorącego napoju. Jednak do tego aby kawa mogła smakować naprawdę dobrze, potrzebne jest specjalistyczne urządzenie – ekspres do kawy. Niestety nie każda firma może pozwolić sobie na zakup tego kosztownego sprzętu. Na rynku istnieją oczywiście tańsze ekspresy popularne kapsułkowe czy kolbowe. Nie są to ekspresy na tyle trwałe, by przygotować kilkanaście kaw dziennie. Jeśli więc firma nie chce wydawać kilkunastu tysięcy na zakup ekspresu do kawy i nie chce też wybierać tańszego zamiennika idealnym rozwiązaniem okazuje się dzierżawa ekspresu do kawy.

Choć na pierwszy rzut oka dla większości usługa może brzmieć dość enigmatycznie, nie ma w tym nic skomplikowanego! Firma może spodziewać się samych dobrych wrażeń.

Sam decydujesz jaki chcesz ekspres do kawy

Firmy, które oferują dzierżawę niczego nie narzucają, każdy może wybrać sobie najbardziej odpowiedni dla siebie ekspres do kawy. Wybór zazwyczaj jest niemały i możemy spodziewać się tylko i wyłącznie ekspresów w pełni profesjonalnych znanych firm: Saeco, Gaggia. Dodatkowo możemy skorzystać z pomocy usługodawcy w zakresie wyboru ekspresu. Jak widać dzierżawa ekspresów do kawy odbywa się na dogodnych warunkach. Przykładem firmy, która oferuje dzierżawę ekspresów do kawy jest Caffe Grano na stronie Caffegrano.pl można zapoznać się ze szczegółami oferty dotyczącej sprzętu i usług dzierżawy.

Otrzymujesz darmowe serwisowanie

Faktem który przemawia za tym, że dzierżawa ekspresów do kawy to świetne rozwiązanie jest to, że istnieje coś takiego jak opieka serwisowa. Usługa ta wiąże się jak sama nazwa wskazuje ze stałymi usługami serwisowymi w trakcie dzierżawy. W sytuacji kiedy ekspres do kawy przestanie działać i będzie wymagał naprawy, możemy liczyć na szybka i kompleksową pomoc.

Co jeszcze zyskujesz?

Dzierżawa pozwoli ograniczyć koszty jakie firma musiałaby ponieść za zakup nowego ekspresu i ewentualne jego serwisowanie. Dodatkowo w “pakiecie” otrzymujemy pyszną kawę w ekspresowym tempie której sam na pewno docenią pracownicy.  Profitem jest również to, że comiesięczna opłata za taką dzierżawę firma może zakwalifikować jako koszt uzyskania przychodu, co pomniejsza wysokość płaconego przez firmę podatku dochodowego

Podziel się treściami z bloga:

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*